College van burgemeester en schepenen

Eddy Bevers

Eddy Bevers

Burgemeester (N-VA)

 

03 866 91 00

0475 65 41 62

eddy.bevers@willebroek.be

 

Bevoegdheden:

Politie, Brandweer, Eerste hulpverlening (Rode Kruis, Civiele Bescherming), Burgerlijke Stand – Bevolking, Communicatie, Citymarketing, Industriële vestigingen, Openbare werken, Bestuurlijke vernieuwing, Diversiteit, Integratie, Samenleven incl. wijkwerking en contacten deelgemeenten en basiseducatie, participatie

 

Spreekuur: elke donderdag tussen 17u en 19u - Pastorijstraat 1 


Meer informatie? Kabinet van de burgemeester - tel 03 866 91 02 - kabinet.burgemeester@willebroek.be

Tinneke Huyghe

Tinneke Huyghe.jpg

1ste Schepen (CD&V)

 

0486/20.62.26 

tinneke.huyghe@willebroek.be

 

Bevoegdheden: Ruimtelijke Ordening, Wonen, IVA Innova, Jeugd, Kinderopvang en Onderwijs

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

Frank Vanwelkenhuysen

2de Schepen (Open VLD)

 

0497 26 87 69

frank.vanwelkenhuysen@willebroek.be

 

Bevoegdheden: Tewerkstelling, Informatica, Landbouw, Lokale economie                  

 

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

 

Ronny Somers

3de Schepen (N-VA)

 

0475 35 03 40
ronny.somers@willebroek.be

 

Bevoegdheden: Sport, recreatie, evenementen, erediensten en begraafplaatsen

 

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

 

Claudia Ceurstemont

4de Schepen (N-VA)

 

0478 62 34 36

claudia.ceurstemont@willebroek.be

 

Bevoegdheden: Archief, Ontwikkelingssamenwerking, Personeel, incl. welzijn op het werk, Juridische zaken    

 

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

 

Luc Spiessens

Luc_Spiessens_klein.jpg

5de Schepen (N-VA)

 

0475 61 26 66

luc.spiessens@willebroek.be


Bevoegdheden: Financiën en begroting, Verkeer en mobiliteit

 

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

Maaike Bradt

Maaike_Bradt_klein.jpg6de Schepen (CD&V)

 

0472 64 42 49

maaike.bradt@willebroek.be

 

Bevoegdheden: Cultuur, Toerisme, Bibliotheek, Integraal afvalbeheer, Milieu, incl.duurzaamheid, integraal afvalbeleid en dierenwelzijn, Ivarem

 

Spreekuur: op afspraak 

 

 

Reinilde Van Moer

OCMW-voorzitter (N-VA)

 

0486 26 03 73

reinilde.vanmoer@willebroek.be  

 

 

 

 

 

 

 

Herman Bauwens

Herman Bauwens.jpg

Secretaris

 

03 866 90 61 
herman.bauwens@willebroek.be

 

Bevoegdheden: Algemeen bestuur, administratie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doorsturen
Aanmelden

Organisatie Willebroek - Pastorijstraat 1  - 2830 Willebroek - Tel. 03 866 90 00 - gratis nummer 0800 92830 - Fax 03 886 16 32 - E-mail info@willebroek.be

Contact webmaster