College van burgemeester en schepenen

Eddy Bevers

Eddy Bevers.jpgBurgemeester, (N-VA)

Tel 03/866.91.00 /  0475/65.41.62

e-mail eddy.bevers@willebroek.be

Bevoegdheden:Politie, Brandweer, Eerste hulpverlening (Rode Kruis, Civiele Bescherming), Burgerlijke Stand – Bevolking, Communicatie, Citymarketing, Industriële vestigingen, Openbare werken, Bestuurlijke vernieuwing, Diversiteit, Integratie, Samenleven incl. wijkwerking en contacten deelgemeenten en basiseducatie, participatie

Spreekuur: elke donderdag tussen 17u en 19u - Pastorijstraat 1 


Meer informatie? Kabinet van de burgemeester - tel 03 866 91 02 - kabinet.burgemeester@willebroek.be

Tinneke Huyghe

Tinneke Huyghe.jpg

1ste Schepen (CD&V)
Tel: 0486/20.62.26
e-mail: tinneke.huyghe@willebroek.be
Bevoegdheden:Ruimtelijke Ordening, Wonen, IVA Innova, Jeugd, Kinderopvang en Onderwijs

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

Frank Vanwelkenhuysen

2de Schepen (Open VLD)
Tel: 0497/26.87.69

e-mail: frank.vanwelkenhuysen@willebroek.be
Bevoegdheden:Tewerkstelling, Informatica, Landbouw, Lokale economie                  

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

 

Ronny Somers

3de Schepen (N-VA)
Tel: 0475/35.03.40
e-mail: ronny.somers@willebroek.be
Bevoegdheden:Sport, recreatie, evenementen, erediensten en begraafplaatsen

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

 

Claudia Ceurstemont

4de Schepen (N-VA)
Tel: 0478/62.34.36

e-mail: claudia.ceurstemont@willebroek.be
Bevoegdheden: Archief, Ontwikkelingssamenwerking, Personeel, incl. welzijn op het werk, Juridische zaken    

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

 

Luc Spiessens

Luc_Spiessens_klein.jpg

5de Schepen (N-VA)
Tel: 0475/61.26.66

e-mail: luc.spiessens@willebroek.be
Bevoegdheden: Financiën en begroting, Verkeer en mobiliteit

Spreekuur: op afspraak 

 

 

 

Maaike Bradt

Maaike_Bradt_klein.jpg6de Schepen (CD&V)
Tel: 0472/64.42.49

e-mail: maaike.bradt@willebroek.be
Bevoegdheden:Cultuur, Toerisme, Bibliotheek, Integraal afvalbeheer, Milieu, incl.duurzaamheid, integraal afvalbeleid en dierenwelzijn, Ivarem

Spreekuur: op afspraak 

 

 

Reinilde Van Moer

 

OCMW voorzitter (N-VA)

Tel: 0486 26 03 73

email reinilde.vanmoer@willebroek.be  

 

 

 

 

 

 

 

Herman Bauwens

Herman Bauwens.jpg

Gemeentesecretaris
Tel: 03/866.90.61 
e-mail: herman.bauwens@willebroek.be
Bevoegdheden :Algemeen bestuur, administratie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doorsturen
Aanmelden

Organisatie Willebroek - Pastorijstraat 1  - 2830 Willebroek - Tel. 03 866 90 00 - gratis nummer 0800 92830 - Fax 03 886 16 32 - E-mail info@willebroek.be

Contact webmaster